ПІСЛЯ ЗАБОРОНИ В’ЇЗДУ ЧОЛОВІКАМ З РФ В УКРАЇНІ ЗНИЗИВСЯ РІВЕНЬ ЗЛОЧИННОСТІ

27 Dec 2018 | Ukraine
ПІСЛЯ ЗАБОРОНИ В’ЇЗДУ ЧОЛОВІКАМ З РФ В УКРАЇНІ ЗНИЗИВСЯ РІВЕНЬ ЗЛОЧИННОСТІ

Після заборони в’їзду чоловікам з Російської Федерації до України рівень злочинності знизився.

Про це в ефірі "Прямого" заявив народний депутат України від партії "Блок Петра Порошенка" Олександр Бригинець.

"Через посилення дій на кордоні зменшилась кількість російських громадян-чоловіків, які потрапляють до України. Це зменшило багато чого, в тому числі рівень злочинності. Ми не очікували, що це пов’язано, пересування росіян і злочинність. Воєнний стан допоміг виявити таку залежність. Саме тому цей пункт воєнного стан продовжив діяти і чоловіків з Росії надалі не пропускатимуть до України", - заявив нардеп.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко  повідомив, що в областях, де діяв воєнний стан порядку та безпеки стало більше.

До України з початку 2018 року в’їжджали 1,5 млн. громадян Російської Федерації.

1 грудня в аеропорту "Одеса" на територію України прикордонники не пропустили 23-річного російського актора та танцюриста Ільдара Тагірова, який мав взяти участь у прем'єрній виставі DIALOGY. Відомо, що актор летів літаком з Мінська.

Нагадаємо, 25 листопада прикордонні кораблі РФ здійснили агресивні дії проти трьох кораблів ВМС ЗС України під час їх переходу з порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, прикордонний корабель РФ здійснив таран рейдового буксира. В результаті зіткнення з прикордонними силами ФСБ РФ в Керченській протоці поранення отримали шість українських моряків.

У зв'язку з цим інцидентом Верховна Рада України проголосувала за президентський законопроект про введення воєнного стану  в декількох областях України на 30 днів. Зокрема, воєнний стан введено у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, а також у внутрішніх водах Керченської акваторії.

Зазначимо, президент України Петро Порошенко розповів, що воєнний стан в Україні запроваджено для законодавчого захисту дій українських військових.