підтримаємо, хунто?

18 Nov 2018 | Ukraine
підтримаємо, хунто?

Представники Європарламенту заявили, що в Києві необхідно відкрити офіс соціальної мережі Facebook, щоб боротися з дезінформацією.

Про це йшлося на прес-конференції моніторингової місії Національного демократичного інституту (NDI) та Європарламенту, передає "Укрінформ".

На заході, зокрема, обговорювались рекомендації для поліпшення виборчого процесу в Україні у 2019 році. Серед них були  поради щодо  впровадження рівного доступу всіх кандидатів до ЗМІ, відкриття та створення офісу Facebook у Києві, фінансування суспільного мовлення.

Директор програм регіону Євразії в NDI Лора Джуетт зауважила, що кандидати від політичних партій повинні будувати свої програми на конструктивних лозунгах і мати рівний доступ до засобів масової інформації.

"Facebook має відкрити офіс в Україні і об'єднатися разом з іншими цифровими платформами, щоб боротися з дезінформацією. Крім того, ЗМІ повинні позначати, де є політична реклама", – додала Джуетт.

Нагадаємо, Facebook видалив ще 20 аккаунтів, в тому числі і в належній йому соцмережі Instagram в рамках боротьби зі втручанням в проміжні вибори. Компанія зв'язала ці аккаунти з російської "фабрикою тролів".